Messenger Telegram Viber Ресторан:icon +38 (050) 344-40-40 Отель: icon +38 (066) 927-32-30

Дітям

У комплексі Вілла Віта, кожні вихідні працює дитяча ігрова кімната і професійний аніматор, який проводить захоплюючі майстер-класи для всіх бажаючих. У теплу пору року для розваг відкрита спортивно-ігровий майданчик Акробат і батут.

Ми дуже любимо радувати наших юних гостей і щорічно влаштовуємо дитячі заходи на такі свята як Святий Миколай, Масляна, Різдво і Хелловін.

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в організації дитячого Дня Народження, хрестин або іншого заходу. Радісні спогади і щасливі посмішки команда Вілла Віта гарантує!

Розваги на природі

Ваші діти зможуть отримати незабутні враження від веселого проведення часу на свіжому повітрі на спортивно-ігровій площадці «Акробат» і батуті.

Дитяча ігрова кімната

Дитяча гральна кімната чекає наших юних гостей кожну суботу та неділю. Вілла Віта створила яскраву та веселу розважальну програму для дітей. Завдяки професійному аніматору на вихідних Ваші діти зможуть отримати незабутні враження від весело проведеного часу в ігрових кімнатах чи на спортивно-ігрових площадках «Акробат».

Запрошуємо ваших дітей кожну неділю о 13.00 на інтерактивні ігри і корисні мастер-класи.