Адрес: icon 10 мин от метро Теремки, шоссе Киев-Одесса Вита Почтовая, дом 1
Ресторан: icon +38 (050) 344-40-40 Отель: icon +38 (066) 927-32-30

Ресторан для корпоратива

Комплекс Вилла Вита предлагает комфортные условия проведения новогодних  корпоративов  для самых разных компаний от 10 до 180 человек.
К нам обращаются повторно, зная, с нами всегда стабильно!
Друзья, топовые предновогодние даты тают. Мы активно готовимся для ярких и зажигательных эмоций и Ваш коллектив точно отлично отдохнет!   Забронируйте парк-отель-ресторан Вилла Вита, чтобы провести праздник мечты:
☆ С супер-программой на ваш выбор!
☆ С супер-акцией на выбор!
☆ С супер-вкусной кухней!
☆ С супер-воспоминаниями и супер-фотографиями!
☆ С супер прекрасной возможностью укрепить имидж компании и сплотить сотрудников!
☆ Залы Обеденный (от 70 до 180 гостей) и Зеркальный (от 30 до 65 гостей) декорированы в Новогодний стиль, вкусное новогоднее меню с мангал-предложением

Ваш гид:
Виктория
«Будиночках з камінами»
від 10 до 18 гостей
Час змін настав – змініть офісний стиль на запальну атмосферу комплексу «Вілла Віта», у стилі Французьського Шалє. Це прекрасний вибір для неформальної зустрічі з колегами в парк-готелі у передмісті Києва! Ця акція для компаній від 10 до 18 гостей в «Будиночках з камінами». Бонус-подарунок замовнику – котедж із сауною на добу при замовлені Новорічного святкування від 1500 грн на гостя по меню кухні!
1500грн. /ГІСТЬ
в «Обідній Залі»
від 60 гостей
Бажаєш Новорічний корпоратив в царстві новорічного комфорту і вишуканого смаку?! Комплекс «Вілла Віта» ідеально підходить для великих новорічних корпоративів до 150 гостей в «Обідній Залі» з великим каміном в стилі Шалє. Акція «Вдала угода» включає Ваш Новорічний івент «під ключ», а саме:
Професійне світло та звук; Музичний супровід, DJ; Ведучий програми; Новорічне декорування; Святкове, Новорічне та шоу-меню; Усі напої Замовника без пробкового збору; Артисти «Шоу-пародій»; Феєрверк; Фотозона та послуги фотографа. Пропозиція дійсна для компаній в «Обідній Залі» від 60 гостей, 3600 грн на 1-го гостя, кеш-бек для замовника – 5%!
3600грн. /ГІСТЬ
у «Зеркальній залі»
Тільки у неділю та понеділок в Зимовій казці! Без пробкових зборів та оренди! Із супер спогадами та фотографіями! СКІЛЬКИ КОШТУЄ НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ?! Організація корпоративну потребує багато зусиль. Ми допоможемо Вас звести ці зусилля до мінімуму і організувати Ваше свято на найвищому рівні! Цьогоріч ми приготували для усіх замовників спеціальні Новорічні акції для проведення Новорічних корпоративів! Середня вартість меню кухні для Новорічного корпоративну в комплексі «Вілла Віта» складає від 1500 грн на 1-го гостя. Додатково сплачуються: корковий збір, технічне забезпечення зали, сервіс. З 7.01.2022 по 31.01.2022 пропонуємо провести Новорічний корпоратив у «Зеркальній залі» зі знижкою 10% та кеш-беком замовнику свята 10%. Менеджер закладу відповість на усі Ваші питання: +380 50 344 4040
1500грн. /ГІСТЬ
Наважилися відмовитися від думок про святкування Новорічного корпоративну в ресторані?! Залишати колектив без святкування не можна категорично) Влаштуйте корпоратив прямо у себе в офісі – а ми привеземо Вам наші Новорічні смаколики прямо до Вас! Ми продумали усе до дрібниць – Ви можете легко та швидко зробити замовлення нашої Новорічної пропозиції! Меню Новорічної пропозиції на 10 гостей Ви отримаєте на Viber відправивши смс з текстом «Офісний корпоратив з доставкою їжі» на номер 050 344 4040 Отримуйте Ваш кеш-бек у розмірі 10%

Наши залы

Терраса

Обеденный зал

Зеркальный банкетный зал

Белая альтанка

Каминные залы

Беседка

Лучшее место для проведения праздника

Отличное место для отдыха

Это отличное место для отдыха на природе в любое время года.

Двор ресторана с живописным озерцом , беседками и тенистой террасой с мягкой итальянской мебелью, летним баром. Территория загородного ресторана Вилла Вита похожа на ухоженный парк с дорожками и фонтанами.

Ваш гид:
Виктория